Jaki telefon Xiaomi kupić?

Written by

Marka Xiaomi na stałe wpisała się już w światek producentów telefonów komórkowych. Nic dziwnego, bo ze świecą szukać takiego modelu u konkurencji, który cechowałby się tak dobrą ceną, przy zachowaniu tak dobrych parametrów użytkowych. Na rynku spotkać można telefony Xiaomi z nfc, z czytnikiem linii papilarnych, czy też z rejestracją twarzy. A wszystko to znacznie taniej niż w konkurencyjnych modelach. Jakie jednak modele najlepiej jest wybrać z rodziny Xiaomi?

Czy warto kupić Xiaomi?

Podstawowym jednak pytaniem jest to, czy w ogóle warto się zainteresować tą marką. W końcu mowa tu jest o produkcie chińskim, czyli z góry można założyć, że nie będzie on najlepszej jakości. Byłby to jednak ogromny błąd, ponieważ Xiaomi już od początku swojego istnienia udowodniło, że cieszy się niezmiennie dobrą opinią na temat jakości swoim telefonów. Odpowiedź jest zatem bardzo prosta, zdecydowanie warto wybrać jeden z poniższych modeli telefonów, ponieważ ich jakość użytkowania i wykonania, stoją na takim samym poziomie co u innych producentów.

Jaki Xiaomi wybrać 2020

Kolejnym jednak pytaniem jest to, który z modeli Xiaomi warto kupić. Jak bowiem wiadomo, jest ich całkiem sporo i różnią się pomiędzy sobą czasem bardzo dużymi cechami. Na szczęście producent sporo ułatwia swoim klientom wybranie odpowiedniego modelu, poprzez stworzenie ich dwóch serii, które różnią się pomiędzy sobą parametrami i oczywiście cenami. Najlepszymi telefonami są te z serii Mi natomiast nieco gorsze, choć nadal bardzo dobre są w wersji Redmi. Jeśli ktoś chce posiadać telefon o maksymalnie dobrych parametrach i zastosowanych najlepszych możliwych częściach i podzespołach, powinien skierować swoją uwagę w stronę modelu Xiaomi Mi 9T Pro. Posiada on bowiem wszystko to, co konieczne jest do nazwania go modelem flagowym. Nieco tańszym i pozbawionym szybkiego ładowania i wyświetlacza 4K, jest model Xiaomi Mi 9T. Jeśli natomiast interesuje kogoś model w pełni budżetowy, który kupić można nawet za 400 złotych, powinien zerknąć na okazję, jaką jest telefon Redmi 7A. Z oczywistych względów nie może on równać się topowym modelom, lecz za tę cenę próżno jest szukać czegokolwiek lepszego na rynku u innych producentów. Oczywiście Xiaomi nie popada w skrajności i znaleźć także można coś w średniej półce cenowej. Typowym tego przykładem niech będzie model Redmi Note 8 Pro, który zakupić może już za około 1000 złotych. Dzięki doskonalej architekturze podzespołów, świetnej trzymającej nawet do 2 dni baterii, otrzymuje się model telefonu, który będzie dobrze służył nawet przez kilka następnych lat.

Article Categories:
Telefony Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shares